انتخاب زبان faen
صفحه اصلی  >  پرسش و پاسخ
bullet پاسخ: این دو گروه رنگی از لحاظ پایه محصول با هم تفاوت دارند که یکی محلول در آب و دیگری محلول در روغن است. از نظر فنی تفاوت عمده ای بین این دو دسته وجود ندارد. رنگ پایه روغن به دلیل وجود روغن در ترکیبات رنگ، هم راحت تر اعمال می گردد و هم اینکه سطح بیشتری را پوشش میدهد.
bullet پاسخ: به این دلیل که در طیف بی رنگ، رنگدانه وجود ندارد و رنگ در برابر اشعه UV خورشید مقاوم نیست چون آن بخشی از رنگ که وظیفه مقابله با UV خورشید را بر عهده دارد، رنگدانه میباشد.

bullet پاسخ: رنگ چوبی برای بیرون ساختمان مناسب است که بوسیله رنگدانه موجود در رنگ، توان مقاومت در برابر اشعه UV خورشید را داشته باشد و پوششی که روی چوب ایجاد می کند بتواند مانع نفوذ رطوبت به چوب شود و همینطور امکان خروج رطوبت از چوب (بصورت بخار) را فراهم نماید.
bullet پاسخ: رنگ ترافیک سرد جهت ایجاد خطوط بر سطح خیابانها، جاده ها، اتوبانها و ازادراهها برای جدایی ترافیک وسایط نقلیه استفاده میشود.
رنک ترافیک دو جزئی جهت ایجاد علائم خاص بر سطح خیابان نظیر خطوط عابر پیاده و غیره کاربرد دارد.
bullet پاسخ: بله، زیرا چوب به خودی خود در مقابل اشعه UV خورشید و تبادل رطوبت مکرر، آسیب پذیربوده و تحت تاثیر فرآیند هوادیدگی قرار گرفته، در اثر عوامل مخرب مختلف به مرور مقاومتهای مکانیکی خود را از دست می دهد و در اثر تابش آفتاب خاکستری می شود. لذا بر روی هر چوبی، چه فرآوری شده و چه خام، وجود پوششی که امکان تبادل رطوبت را برای چوب فراهم کند و همینطور در مقابل اشعه UV خورشید مقاوم باشد، لازم و ضروری است.


پرسشگر:
پرسش:*
ایمیل :*
موبایل :
کد امنیتی:*
captcha